Anma Cottages The Secret Garden

Belangrijkste voorzieningen

  • 85 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 6 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    Anma Cottages The Secret Garden Pianello Del Lario appartement van 85 m² is gelegen op circa 25-minuten loopafstand van Museo della fine della Guerra en op 4 km afstand van Monte Bregagno. Dit appartement heeft een solarium en ligt op een klein stukje lopen van Museo Barca Lariana.

    Het gezinsvriendelijke 2-slaapkamerappartement ligt 1 km van het stadscentrum en Chiesa di San Martino ligt op loopafstand. Anma Cottages The Secret Garden appartement bevindt zich slechts 1 km van San Vito beach.

    Deze accommodatie biedt uitzicht op de berg en bestaat uit een patio, een balkon en een woonkamer voorzien van airconditioning. Het appartement heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger, een badmuts en handdoeken beschikbaar.

    De gezinsvriendelijke accommodatie in Pianello Del Lario heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. Mogelijkheden voor kanoën, mini-golf en biljart zullen de ervaring van de gasten versterken. Met speelzones en buiten speelruimtes bieden Anma Cottages The Secret Garden appartementen een verbeterde ervaring voor jongere gasten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:30 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer013183CNI00064,IT013183C24S5QNTUZ
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Anma Cottages The Secret Garden Pianello Del Lario

    Deze accommodatie biedt uitzicht op de berg en bestaat uit een patio, een balkon en een woonkamer voorzien van airconditioning. Het appartement heeft ook 2 badkamers. Verder zijn er een haardroger, een badmuts en handdoeken beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 85 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Anma Cottages The Secret Garden Pianello Del Lario

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Orio al Serio
    78.3 km

    Bezienswaardigheden (11)

    Chiesa della Madonna della Neve
    450 m
    Biblioteca Comunale
    500 m
    Museo Barca Lariana
    1 km
    Azienda Agricola Il Medeghino
    1 km
    San Vito beach
    1.4 km
    Chiesa di San Vito
    1.4 km
    Museo della fine della Guerra
    2.1 km
    Chiesa di Santa Eufemia
    2.1 km
    Il Giardino del Merlo
    2.1 km
    Giardino del Merlo
    2.1 km
    Chiesetta di San Domenico
    2.4 km

    Gastbeoordelingen van Anma Cottages The Secret Garden Pianello Del Lario

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit gezinsvriendelijke Anma Cottages The Secret Garden appartement?
      Dit gezinsvriendelijke Anma Cottages The Secret Garden appartement heeft een oppervlakte van 85 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Anma Cottages The Secret Garden Pianello Del Lario